Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Μαντούδι-Καστέλλα 1-3

Η Καστέλλα κέρδισε στο Μαντούδι την Αναγέννηση με 3-1, για την όγδοη αγωνιστική του βορείου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.

Το Μαντούδι άνοιξε το σκορ στο 27ο λεπτό με τέρμα του Πουλιπούλη και ο Τριανταφύλλου ισοφάρισε για τον ΑΠΟΚ στο 48′. Έξι λεπτά μετά οι φιλοξενούμενοι ολοκλήρωσαν την ανατροπή στο σκορ, με τον Α. Γραμματικόγιαννη να κάνει το 1-2 και στο 90ο λεπτό ο Γ. Παπαδόπουλος, διαμόρφωσε το τελικό 1-3. Στο 83′ αποβλήθηκε ο Καλυβίτης της Καστέλλας, με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μητρολιός/Γκρινιάρης-Παυλάτος.

ΑΠΟΒΟΛΗ: 83′ Καλυβίτης.

ΓΚΟΛ: 27′ Πουλιπούλης-48′ Τριανταφύλλου, 54′ Α. Γραμματικόγιαννης, 90′ Γ. Παπαδόπουλος.

Μαντούδι (Θανάσης Τσικτσίρης): Γ. Μπίλας, Ι. Σκομπρής (55′ Μπαλατσός), Πουλιπούλης, Δασκαλόπουλος, Τάρλας, Α. Δαρζέντας, Μουργκογιάννης, Δ. Δαρζέντας, Ν. Μπίλας, Τσικτσίρης.

Καστέλλα (Τάκης Σπυρόπουλος): Δεληγιάννης, Μπέκος, Αρχοντούλης, Γ. Παπαδόπουλος, Παυλίδης, Κουβούσης, Δεδεμπίλης (46′ Καλυβίτης), Γούσιας, Τριανταφύλλου (89′ Ζένελι), Γραμματικόγιαννης (90’+1′ Ρέμπελος), Παπαδόπουλος.