Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ανάποδος 5-1

Η Θύελλα Κοντοδεσποτίου κέρδισε τον Ανάποδο με 5-1, για τη 10η αγωνιστική του κεντρικού ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο δέκατο λεπτό με γκολ του Σουλιώτη και η Θύελλα ισοφάρισε ένα λεπτό πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου με γκολ του Κεραμιδά. Στο δεύτερο λεπτό της επανάληψης με γκολ του Μήτρου η ομάδα του Κοντοδεσποτίου ολοκλήρωσε την ανατροπή στο σκορ και στο 53′ ο Κεραμιδάς έκανε το 3-1 και στο 61′ σημείωσε χατ-τρικ, κάνοντας το σκορ 4-1. Το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε δύο λεπτά μετά με γκολ του Μπαρσάκη.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρβελάς/Παπαδόπουλος-Παπαθανασίου Δ.

ΓΚΟΛ: 44′ & 53′ & 61′ Κεραμιδάς, 47′ Μήτρου, 63′ Μπαρσάκης-10′ Σουλιώτης.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου (Σταύρος Σταθαράς): Α. Χαλασταράς Α., Τσάλας (46′ Μήτρου), Κατσαρής (55′ Ράζος), Μανάρης, Π. Χαλαστάρας, Μπαρσάκης, Κεραμίδας, Ρουμπής (45′ Αξιώτης, 70′ Ν. Τσώκος λ.τ.), Σταθαράς, Λέκκας, Γ. Τσώκος.

Ανάποδος: Κουτσαυλής, Χαμουρατίδης, Πανουργιάς, Μπρόκος, Μεγαγιάννης (70′ Καπνίσης), Σουλιώτης, Καραμούζης (46′ Βισβίνης), Βέττας, Τσίλης (46′ Βασίλης), Κοντός, Σταμούλης.