Δόξα Διρφύων-ΟΠΑ/Αιδηψός 4-2

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 20′ με τον Καλαβρή και στο 33′ ο Τσελάι ισοφάρισε 1-1 για την ομάδα της Αιδηψού. Στο τρίτο λεπτό της επανάληψης ο Καλογιάννης έδωσε και πάλι το προβάδισμα στη Δόξα και στο 62′ ο Ν. Μπρέλλος έκανε το 3-1. Τρία λεπτά μετά ο Μαυροζούμης μείωσε 3-2 και δύο λεπτά πριν το φινάλε οι γηπεδούχοι ‘σφράγισαν’ την επιτυχία του

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραδήμος/Ντόβολης Ε.-Γάτος.

ΓΚΟΛ: 20′ Καλαβρής, 43′ Καλογιάννης, 62′ Ν. Μπρέλλος, 78′ Αν. Καρατζάς-33′ Τσελάι, 65′ Μαυροζούμης.

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Δημήτρης Ακριτίδης): Α. Ευσταθίου, Καλαβρής, Απ. Καρατζάς, Δούδαλης, Ν. Μπρέλλος, Καλογιάννης, Αργυρίου, Χουλιάρας, Μακρής, Στούπας, Αν. Καρατζάς. (Ανέστης, Γκίκας, Κορδώνης, Η. Μπρέλλος, Πριόνας, Μ. Ευσταθίου, Χειμώνας, Σταματίου, Σουρτζής).